Żołnierze Wyklęci

Zapraszamy wszystkich do pomocy w uzupełnianiu wykazu żołnierzy Polskiego Podziemia Niepodległościowego (Żołnierzy Wyklętych) działajacych w strukturach ZWZ/AK-WiN na obszarze Inspektoratu Puławy, tj. zdjęć, danych osobowych oraz biogramów. Posiadane informacje prosimy przesyłać na adres: kontakt@rykiak.pl



B

BAJNÓG Tadeusz "Śmiały"
BAKALARZ Konstanty
BAKIERA Jerzy "Piorun"
BALL Józef "Wilk"
BANACH Stanisław "Karlik"
BANASZEK Stefan
BANCEREK Stanisław "Wicher"
BANCERZ Wacław "Słoń"
BANDROWSKA Krystyna zd. BRUKS "Alicja"
BANY Edward "Lotny"
BARAN Henryk "Henry"
BARANOWSKI Leonard "Pol"
BARANOWSKI Zenon "Słoń"
BARAŃSKI Adam
BARAŃSKI Jerzy
BARAŃSKI Ryszard "Mały"
BAREJKO (Borejko?)
BARTOŚ Czesław "Jastrząb"
BARTOŚ Edward "Śmigły"
BARYLSKI Zygmunt
BARYŁA Zbigniew "Pocisk"
BĄK Jan "Kruk"
BĄKAŁA Szczepan "Zawierucha"
BECZEK Wacław "Bystry"
BEDNARCZYK Edward "Burza"
BEDNARCZYK Lucjan "Jaskółka"
BEKSIŃSKA Bogusława "Jasna"
BERLIŃSKI Stanisław
BERLIŃSKI Władysław
BERNACIAK Lucjan "Janusz"
BERNACIAK Marian "Dymek", "Orlik"
BERNACKI Eugeniusz
BĘDOWSKA Anna Maria
BĘDOWSKI Tadeusz
BĘSKI Andrzej "Bem", "Kujawiak"
BIADUŃ Jan "Dzwonek"
BIAŁACH Waldemar
BIAŁECKI Kazimierz
BIAŁEK Józef "Czyranka"
BIAŁEK Marian "Czarny", "Kruk", "Murzyn"
BIELAK Jan "Markiz"
BIELAWSKI Jerzy "Sfinks"
BIELECKI Alfons "Sak"
BIELECKI Józef "Gwiazda"
BIELENNY Józef
BIEŃKOWSKI Zygmunt "Śmigły"
BIERNACKI Marian "Walery"
BIGORA Czesław "Gonk", "Bilard"
BIGOS Stefan "Orlik"
BINIENDA Edward
BIRBACH Antoni "Motor"
BIRBACH Jan "Orzeł"
BLIŹNIAK Marian
BŁACHNIO Edward "Wierzba"
BŁACHNIO Józef "Brzoza"
BŁACHNIO Piotr "Wulkan"
BŁACHNIO Stefan "Bokser"
BŁACHNIO Wiesław "Brzeszczot"
BŁASZCZYK Zdzisław "Lufa"
BŁASZCZYŃSKI Marek "Marek"
BŁASZKIEWICZ Edward
BOCIAN Czesław "Śmigły"
BOCIAŃSKI Kazimierz "Borówka", "Boryna"
BOGATEK Walenty
BOGDANIK Edward
BOGDAŃSKI "Mikado"
BOGUTA
BOREJSZA Miron "Opoka", "Błysk"
BOREK Czesław "Bekas"
BOREK Edward "Tygrys"
BOREK Henryk "Beker"
BOREK Jan
BOREK Marian
BORKOWSKI Leon "Zawisza"
BOROWIEC Władysław "Borsuk", "Szajloch"
BORUCH Mieczysław
BORUCH Władysław
BORZĘCKI Stanisław
BRAUN Józef "Okoń"
BRNARD Stanisław
BRYŚ Irena "Gizella"
BRYŚ Janina "Lidia"
BRYZEK Aleksander "Brzoza"
BRYZEK Kazimierz
BRZEZIŃSKI Stanisław "Dąbrowa"
BRZOSTOWSKI Feliks "Osa"
BRZOZOWSKI Zygmunt "Dąb"
BUCZEK Aleksander
BUCZYŃSKI Józef "Czarny", "Szermierz"
BUĆKO Franciszek "Kuba"
BUDYTA Bolesław
BUJAK Zdzisław "Pościgowiec"
BUKSIŃSKA Kazimiera
BUKSIŃSKI Euzebiusz
BUKSIŃSKI Kazimierz "Bela"
BUKSIŃSKI Stanisław
BUKSIŃSKI Stefan "Wyrwa"
BUKSIŃSKI Szczepan "Kotwa"
BUKSIŃSKI Wacław "Budzik", "(Bucik?)"
BURDZANOWSKI Maciej "Szczupak"
BURDZANOWSKI Wiesław "Rybka"
BURY Bronisław
BURZA Jan "San"
BUZOŃ Jerzy "Jur"

C

CĄKAŁA Czesław
CEGŁOWSKI Stanisław "Krakus"
CELEJ Henryk
CELEJ Jan "Śmigus"
CELIŃSKI Stanisław
CELIŃSKI Wacław "Jegor", "Dominik"
CEZAREK Kazimierz "Korwin"
CHABROS Mieczysław "Sława"
CHABROWSKI Zdzisław "Liliput"
CHADAJ Aleksander "Sokół"
CHADAJ Wacław "Litwa"
CHECHLIŃSKI Zygmunt
CHĘĆ Józef
CHMIEL
CHMIELEWSKI Konstanty
CHMURZYŃSKI Zdzisław
CHODKIEWICZ Danuta Janina "Ela"
CHOINA Aleksander "Zawieja"
CHOJAK Tadeusz
CHOLEWA Stanisław
CHOLEWA Tadeusz
CHOLEWIŃSKA Stanisława zd. KWIATKOWSKA "Dżonowa"
CHOŁAJCZYK Aleksander
CHOŁAJCZYK-PORĘBIAK Wanda
CHOŁDA Zbigniew "Wilczek"
CHUDEK Antoni
CHYŁ (CHYŁA?) Maria "Ciotka"
CHYŁA Marian "Młody"
CHYŁA Marian "Ruchawy"
CHYŁA Michał "Gołąb"
CHYŁA Zuzanna "Ziuta"
CIASTOCH Antoni "Ostrzyc"
CIBORA Cecylia "Zorza"
CICHECKI
CICHY Czesław
CIELMA Feliks "Iskra"
CIĘŻCZYK "Snop"
CIĘŻCZYK (CIĘSZCZYK) Marian "Kwatermistrz"
CIOTA
CIOTA Edward "Czort"
CIOTA Stefan
CISZKOWSKI Stanisław
CIUPA Aleksander
CIUPA Stanisław "Chomik"
CUCH Edward "Druh"
CUR Józef
CYBULA Adam "Czajka", "Tur", "Żuk"
CYBULA Zygmunt "Komar"
CYBULSKI Wacław "Buczyna"
CYGAN Czesław
CZAJKA Wacław "Zamorski"
CZAJKOWSKI Tadeusz "Kotwica"
CZAPLA Stanisław "Gruby"
CZAPLICKI Zygmunt "Żubr"
CZARNECKI Ludwik "Szczyt", "Mit"
CZARNOTA Bolesław
CZARNOWSKA Krystyna "Alfa", "Krysia"
CZECH Bolesław "Zemsta"
CZEPIK Czesław "Karp"
CZEPIK Zdzisław "Wytrysk"
CZERNIAK Stanisław "Słoń"
CZERNIEJEWSKA Jadwiga zd. Ryczkowska "Niusia"
CZERNIEJEWSKI Zygmunt "Drucik"
CZERSKI Bolesław
CZERSKI Roman "Szczygieł"
CZMIEL Zygmunt "Spirytus"
CZUJ Władysław
CZYŻEWSKI Jan Piotr "Ser"

G

GADKO Antoni
GADOMSKA Stefania "Promyk"
GAIK Józef
GAJDA Czesław "Wrzos"
GAJDA Józef "Rokita"
GAJDA Józef "Wrzos"
GAJEK Jan "Tatarak"
GAJEWNIAK Jan
GAJEWSKI Zygmunt "Niedźwiedź"
GAJKOS Jan "Grab"
GAŁECKI Longin
GAŁKA Stanisław "Kujawiak"
GAWŁOWSKI Włodzimierz
GAWROŃSKI Jan "Młodzik"
GAWROŃSKI Jan "Pan Jan"
GAWROWSKI Jerzy "Cichy"
GAWRYJOŁEK Adam "Wiara"
GAWRYJOŁEK Aleksander "Polarny"
GAZDA Franciszek
GĄGAŁA Henryk
GĄGAŁA Władysław
GĄGAŁA Zofia "Blondynka"
GĄGOŁ Wikotr "Lis (Łys?)"
GĄSKA Alojzy "Lanca"
GĘBAL "Góra"
GĘMBALA (GĘBALA) Zbigniew "Jaskółka"
GIERCZAK Tadeusz
GIERUCKI Tadeusz "Marynarz"
GIERYNG Marian "Sławny"
GINALSKI Jan
GIZA Bronisław
GIZA Józef
GŁADKOWSKI Zbigniew "Gmur"?, "Chmura"
GŁAZ
GŁĘBICKA Wiktoria
GŁĘBICKI Aleksander
GŁODEK Kazimierz "Kącki"
GŁODEK Marian "Niwa"
GŁODEK Władysław "Sęk"
GŁOWACKI Aleksander "Wisła"
GŁOWIENKA Kazimierz "Słowik"
GŁUCHOWSKA Kornelia zd. RODAK "Malinowska"
GOC Józef "Szpała"
GOCYŁA Roman "Jastrząb"
GODLEWSKA Janina "Aniela", "Malwina", "Jolanta"
GOGACZ Jan "Ryszard"
GOGACZ Julian "Cichy"
GOLA Władysław
GOLDMAN Antoni "Stary", "Żyję"
GOLDMAN Józef "Komar"
GOLDMAN Wiesław "Wir", "Zew"
GOLISZEK Jan "Salwa"
GOLISZEK Konstanty "Józef"
GOLISZEK Tadeusz "Słoń"
GOLUCH Bronisław
GOLUCH Stanisław
GOŁĄBEK Jan "Ryś"
GOMBKA (Bąbka?) Władysław "Bokser"
GORCZYCA
GORCZYŃSKI Walenty "Dolina", "Stanisław"
GORZKOWSKI Gabriel "Hel"
GORZKOWSKI Romuald "Jeżyk"
GOŚNIAK Henryk "Cezary"
GOŹDZICKI Kazimierz
GOŹDZICKI Klemens "Sokolik"
GÓRA Jan
GÓRA Zygmunt "Lis"
GÓRAJ Józef "Karpina"
GÓRAJ Stanisław "Goniec"
GÓRAL Henryk "Kropka"
GÓRAL Wacław "Guz"
GÓRCZEWSKI Tadeusz "Ignacy"
GÓRCZYŃSKI Marian "Dolina", "Stanisław"
GÓRECKI Antoni "Koło"
GÓRECKI Bogdan
GÓRECKI Janusz Maciej "Fernando"
GÓRECKI Witold "Świt"
GÓRECKI Zdzisław "Płaszczak"
GÓRECKI Zygmunt "Podkowa II"
GÓRSKI Witold Jan "Paprota"
GRAB "Czech"
GRAB Władysław "Lech"
GRABOŃ Jan "Śmigły"
GRABOŃ Zdzisław
GRABOSZ Jerzy "Werbena"
GRĄDZIEL
GRONDKOWSKI Ryszard "Wulkan", "Orlicz"
GRÓSZCZYŃSKI Władysław
GRUCHAŁA Jerzy "Czech"
GRUDKA Jan "Burza"
GRUDKA Mieczysław "Bocian"
GRUDNIAK Benedykt "Lawina", "Cień"
GRULA Stanisław "Topola"
GRUSZECKI Kazimierz "Wicher"
GRUZA Czesław "Poziomek"
GRUZA Henryk
GRUZA Ignacy "Stańczyk"
GRUZA Maria "Jagoda"
GRUZA Tadeusz "Skała"
GRUZA Władysław "Wyrwa"
GRUŻEWSKI Zbigniew "Lubicz"
GRYKAŁOWSKI Stanisław
GRYTA Czesław "Szpak"
GRZECHNIK Bolesław
GRZECHNIK Czesław
GRZECHNIK Edward "Myszka"
GRZECHNIK Franciszek "Kruk"
GRZECHNIK Jan
GRZECHNIK Jan "Burza"
GRZECHNIK Józef "Ułan"
GRZECHNIK Marian "Szpak"
GRZECHNIK Stanisław "Dora"
GRZECHNIK Wacław "Grzmot"
GRZEGORCZYK Czesław "Zając"
GRZEGORCZYK Stanisław "Gruby"
GRZEGORCZYK Zdzisław
GRZEGORZEWSKI Mieczysław "Kurier", "Grab"
GRZELAK Jan
GRZELAK Stanisław Ludwik "Kora", "Leśny"
GRZELAK Wiesław "Kruk"
GRZESIAK Tadeusz
GRZĘDA Stanisław "Kret", "Grot"
GRZYBOWSKI Eugeniusz "Dąb", "Cukierek"
GRZYWACZ Mieczysław "Orzech"
GUGAŁA Stanisław "Smolny"
GULA Cecylia "Mała"
GUMIŃSKI Bohdan "Szczepko"
GUZ Stanisław "Lawina"
GWOŹDZICKI Stefan
GZIK Eugeniusz "Brzózka"

J

JABŁOŃSKA Aniceta "Anna"
JABŁOŃSKI "Gajowy"
JABŁOŃSKI Antoni "Jasieńczyk", "Szatan"
JABŁOŃSKI Władysław Stanisław "Wicher"
JACKOWSKI Czesław "Jodła"
JAGIEŁŁO Zdzisław "Grab"
JAKUBEK Jan
JAKUBICKI Bogusław Stanisław "Junior"
JAKUBICKI Czesław "Mars"
JAKUBICKI Jarosław
JAKUBIEC Mieczysław "Bocian"
JAKUBIK Kazimierz
JAKUBIK Tadeusz "Balicki"
JAKUBIK Wacław "Burza"
JAKUBOWSKI Ryszard "Watach"
JAŁOCHA Jan "Piechota"
JAŁOCHA Mieczysław "Andrzejek"
JANAS Marian "Żbik"
JANISZ Józef "Ekierka"
JANISZ Stefan
JANKOWSKI Leon "Obarek"
Jankowski Mieczysław "Unfal"
JANOSZCZYK Wacław "Wenus"
JARCZYK Jan "Kosa"
JAROSŁAWSKA Helena "Krawcowa"
JAROSŁAWSKI Edward "Mały"
JAROSŁAWSKI Mieczysław "Wróbelek"
JAROSZ Marianna zd. ADAMCZYK "Sarna"
JAROSZ Zbigniew "Czarny"
JAROSZEK Henryk
JAROSZEK Mikołaj
JARSKI Kazimierz "Chusy"
JASIŃSKI Kazimierz "Wilk"
JASIŃSKI Lucjan "Mucha"
JASIŃSKI Marian
JASIOCHA Wacław "Roch"
JASKULSKI Franciszek Jerzy "Zagon", "Zagończyk"
JASTALSKI Ryszard Adam "Dzrzazga", "Szczupak", "Jordan"
JASTRZEWSKI Tadeusz
JASZCZYK Adam Władysław "Jaśmin"
JAŚKACZEK Helena zd. KOWALCZYK "Elika"
JAWORSKI Stanisław "Znicz"
JAZUREK Bolesław "Liść"
JAZUREK Ryszard "Zagon"
JAZUREK Teodozja "Todzia"
JAZUREK Wacław "Żubr", "Wiewiórka"
JEŁO Zygmunt
JEŻEWSKI Antoni "Szpak"
JEŻEWSKI Henryk "Ułan"
JEŻEWSKI Józef "Szczyt"
JEŻEWSKI Wiktor "Japowski", "Wróg"
JĘDRYCH Kazimierz "Szczygieł"
JĘDRYCH Marian
JĘDRYS Wacław "Lipka"
JĘDRYS Zdzisława zd. ROGALSKA "Kasia"
JONSZTA Zbigniew "Pierrot"
JOŃSKI Jan
JOŃSKI Kazimierz
JOŃSKI Lucjan "Krak? (Krok?)"
JOŃSKI Michał "Bystry"
JOŃSKI Władysław "Barzycki"
JÓŹWIAK Władysław "Zemsta II", "Krewny", "Szwagier"
JÓŹWICKI Edmund "Wilczek"
JÓŹWICKI Edward "Jodła", "Stańczyk"
JÓŹWICKI Ludwik "Ryś"
JÓŹWICKI Stefan "Czarny"
JÓŹWICKI Tadeusz
JURCZYK Jan
JURKIEWICZ Bogumiła "Jasna"
JURKIEWICZ Jerzy Paweł "Junacz"

K

KACZYŃSKI Marian "Kurtyna"
KALBARCZYK Józef "Zemsta"
KALBARCZYK Zdzisław "Ordon"
KALINA Stanisław
KALISZ Jan "Karp"
KALISZ Tadeusz "Szczygieł"
KAMAREK Stefan "Kamarek"
KAMELA Czesław
KAMELA Czesław
KAMELA Józef
KAMELA Mieczysław
KAMELA Stefan
KAMELA Władysław
KAMIŃSKI Henryk "Lis"
KAMIŃSKI Jan "Krok", "Równy"
KAMOLA Stefan
KAPUSTA Jan "Ulina"
KARASIŃSKI Aleksander "Kret"
KARAŚ Feliks
KARLICKI Mieczysław
KASIAK Franciszek "Dryblas"
KASPEROWICZ Wanda "Ewa"
KASPERSKI Apoloniusz "Mara", "Dzieciak"
KASPERSKI Longin "Skiba"
KASPERSKI Ryszard "Sokół"
KASPRZAK Stanisław "Burzyciel"
KASZAŃSKI Aleksander "Kordzik"
KAWAKA Zygmunt "Akowiec"
KAWAŁA Zbigniew "Orlik"
KAWKA Edmund
KAWKA Jerzy "Walczak"
KAWKA Mieczysław "Pył"
KAWKA Stanisław "Borek"
KAWKA Władysław "Olszyna"
KAWKA Zygmunt "Zimny"
KĘCZKOWSKI Stefan "Komorowski"
KĘDRA "Jeleń"
KĘDZIERSKA Halina "Alma"
KĘPIŃSKA Alicja "Mewa"
KĘPKA Stanisław "Mucha"
KĘSKA Zygmunt "Krewny", "Świt"
KIELISZEK "Gzyms"
KIELISZEK Franciszek Czesław "Kos"
KIELISZEK Zdzisław "Ludwik"
KIEŁBOWICZ Janina
KIEŁCZYKOWSKI Kazimierz "Mina", "Błysk"
KIJAK Jan "Wspaniały"
KIJOWSKI Józef "Szczygieł"
KILJAN Stanisław
KISIEL Wacław "Sokół"
KISIEL Władysław "Kiepura"
KISIEL Władysław "Krakus"
KLESZCZEWSKI Mieczysław "Janusz"
KLICZEK Władysław "Kruk"
KLIMEK Florian "Mały"
KLIMEK Jan
KLIMEK Szczepan
KLOCEK Czesław
KLOCEK Marian "ŻERDŹ"
KLONOWICKI Wojciech Józef "Acer", "Czarny"
KLONOWSKI Witold "Karmelek"
KŁAK Józef "Mongoł"
KŁÓDKA Stanisław "Chudy"
KOBUS Stanisław
KOBYLAŃSKI Jan "Kwiatek", "Dziubak"
KOCOŃ Józef
KOCOŃ Mieczysław "Piorunujący"
KOLIBSKI Henryk
KOLIBSKI Henryk
KOMORNICZAK Józef "Wigura", "Raźny"
KOMOSA Józef
KONCEWICZ Leon "Kula"
KONDEJ Tadeusz
KONDOŁOWSKI Jerzy "Jeleń"
KONECZNY Lucjan "Słowik"
KONIECZNY Marian "Ryś"
KOPACZ Bolesław
KOPACZ Jan
KOPACZ Kazimierz "Szmukler", "(Kaczeniec?)"
KOPACZ Wacław
KOPEĆ Stanisław Jerzy "Pećko"
KORCZAK (KORYTCZAK?)
KOROWIEC Piotr "Korek"
KOS Wiesław "Wiech"
KOSEK Kazimierz
KOSEK Władysław
KOSELSKI Zygmunt "Nieczuja"
KOSIDŁO Jerzy "Walter"
KOSIŃSKI Stanisław
KOSTRZEWSKI Tadeusz "Torpeda"
KOSTYRA Julian
KOT Stanisław "Zamek"
KOTLARSKi Eugeniusz "Jastrzębski"
KOTLĘGA Władysław "Łoś", "Dębor"
KOTYRA Edmund "Grot"
KOWALCZYK Irena "Hanka"
KOWALCZYK Jan
KOWALCZYK Jan "Kaktus"
KOWALCZYK Kazimierz
KOWALCZYK Wacław "Ramzes"
KOWALIK Jan "Zawisza II"
KOWALIK Józef
KOWALSKI Edward
KOWALSKI Eugeniusz
KOWALSKI Jan
KOWALSKI Stefan
KOWALSKI Władysław "SOKÓŁ"
KOZAK Andrzej
KOZAK Feliks "Wiśnia"
KOZAK Henryk "Dzik"
KOZAK Henryk "Łąka"
KOZAK Józef
KOZAK Józef "Bimber"
KOZAK Kazimierz "Hak"
KOZDRÓJ Andrzej "Norzyce"
KOZICKI Henryk "Bocian"
KOZIDRAK Józef "Grom"
KOZIEJ Marian "Opolski"
KOZIEJ Władysław "Dobry"
KOZIŃSKI Stanisław "Węgora"
KOZIOŁ Bolesław "Sołdak"
KOZIOŁ Bolesław "Szpak"
KOZUBA Kazimierz "Sandomierz", "Żak"
KOZUŃ Bronisław "Turnus"
KOZUŃ Wanda "Siostra"
KOŹLACZ Leopold "Dąb"
KOŹLAK Edward
KOŹLAK Ireneusz "Wilk"
KOŹLAK Julian
KOŻUCHOWSKI Roman "Kula"
KRAJEWSKI Ignacy "Rafał"
KRAJEWSKI Józef "Kulawy"
KRAK Czesław
KRASNODĘBSKI Zygmunt "Grom"
KRAUZE Andrzej "Kulicz"
KRAWCZAK Feliks "Szczygieł"
KRAWCZAK Wacław "Odwaga"
KRAWCZYK Bronisław "Stanisław"
KRAWCZYK Czesław "Szarak"
KRAWCZYK Feliks "Szczygieł"
KRAWCZYK Jan "Jarem"
KRAWCZYK Wacław "Odwaga"
KRAWIEC Zygmunt
KREKORA Karol "Nieuchwytny"
KREKORA Stefan "Kolba"
KREKORA Zygmunt "Błysk"
KRĘCISZ Czesław
KROGULEC Franciszek "Skarpetka"
KRÓL "Cebula"
KRÓL Aleksander "Wiosna"
KRÓL Jan
KRÓL Zygmunt "Dziadura"
KRÓLIK Stanisław "Sosna"
KRÓLIK Stanisław "Wazon"
KRÓLIK Władysław "Brzoza"
KRÓLIK MAC Regina
KRÓLIKOWSKI "Czarnota"
KRÓLIKOWSKI Antoni
KRUK Czesław "Wierzbicki"
KRUK Julian "Lot"
KRUK Lolek
KRUK Ryszard
KRUK Tadeusz "Cygan"
KRUK Zbigniew
KRYCZKA Stefan "Gral"
KRZYŻANOWSKI Stanisław
KSIĄŻEK Henryk "Gruby"
KUBCZYK Stefan "Wicher"
KUBIŚ Stefan "Skowronek"
KUCHARSKI Jan "Kalina"
KUCHARSKI Józef
KUCHARSKI Stanisław "Jagoda"
KUCHNIO Bohgdan "Tedzio"
KUCHNIO Bolesław "Nerwowy"
KUCHNIO Brunon "Śmiały"
KUCHNIO Edward
KUCHNIO Jan "Rolnik"
KUCHNIO Ludwik "Kamień"
KUCHNIO Wacław "Spokojny"
KUCHNIO Zdzisław "Gil"
KUCHNIO Zofia Leokadia
KUDLIŃSKI Julian "Reja"
KUJAWA Edward "Świerk"
KULIK Władysław
KULIK Zygmunt "Kurier", "Zemsta I"
KULTYS Henryk "Hieronim"
KULTYS Zygmunt "Lis"
KUŁAGA Jan "Brzoza"
KUNA Bolesław
KUNA Grzegorz
KUNA Jan
KUNA Michał "Śmiga"
KUNA Stanisław
KUNA Wiesław
KUPCZYK Jan
KUPCZYK Tadeusz "Huragan"
KUPIEC Ryszard "Kruk"
KUROPATWA Czesław
KUROPATWA Jan
KUROWSKI Bronisław "Bicz"
KUROWSKI Jan "Kalina"
KURUS Marian "Motyl", "Śmiały"
KURUS Marian "Wisła"
KURYŁŁO Józef Henryk "Strumyk"
KURZYP Klemens "Wojtyński"
KURZYP Tadeusz
KUSIA Henryk "Żeglarz"
KWAPISIEWICZ Stefan
KWAS Marian "Kora"
KWAS Roman "Renicki"
KWIATKOWSKA Halina "Iskra"
KWIATKOWSKA Sabina "Jagna", "Ziutka"
KWIATKOWSKI Aleksander "Lis", "Orzech"
KWIATKOWSKI Feliks
KWIATKOWSKI Franciszek "Czarny"
KWIATKOWSKI Henryk "Blask"
KWIATKOWSKI Wincenty
KWIETNIEWSKI Tadeusz
KWIETNIEWSKI Witold
KWIT Edward "Motyl"

M

MACIĄG Aleksander
MACIĄG Mieczysław
MACIĄG Władysław
MACIEJEWSKI Edmund "Grom", "Cis"
MACZKOWSKA Maria "Maryta"
MAĆKULA Bogumił "Szpilka"
MADEJ Wacław
MADOŃ Eugeniusz "Rower"
MADOŃ Henryk
MADOŃ Ryszard "Łoś"
MADOŃ Stanisław "Lew"
MADOŃ Stefan "Dąb"
MADOŃ Wacław "Jęczmień"
MAGNARSKI Jan
MAGNUSZEWSKI Franciszek "Wolny"
MAGNUSZEWSKI Józef "Jabłoń"
MAJCHROWSKI Zygmunt "Wilk"
MAJCHZRAK "Figiel"
MAJCHZRAK Józef
MAJDAK Alfred "Singer"
MAJEK Zdzisław "Orzeł I"
MAJEWSKI Edward "Pilot"
MAJEWSKI Jerzy "Łoś"
MAJEWSKI Stanisław "Wilczur"
MAJEWSKI Witold
MAJSTEREK Czesław
MAJSTEREK Jan "Orzeł II"
MAKOWSKI Ryszard
MAKUCH Wacław
MAKULEC Jan
MALCZYŃSKI Antoni
MALESZCZUK Tadeusz
MALICKI Janusz "Maciek", "Szmit"
MALINOWSKA Józefa
MALINOWSKI Wacław "Kobek"
MALINOWSKI Zdzisław "Jaskółka"
MALINOWSKI Zdzisław "Sokolik"
MAŁECKI Mieczysław "Marynarz"
MANIAK Roman "Sokrates"
MANYŚ Zbigniew "Kola"
MAŃKOWSKI Ludwik "Wróbel"
MAŃKOWSKI Tadeusz "Tadek", "Skała"
MARCINKOWSKI Kazimierz
MARCYNIAK Jan
MARCZAK Kazimierz "Osowa"
MARCZAK Stanisław "Roch"
MARCZAK Waldemar "Dywan"
MARCZAK Zbigniew
MARCZAK Zdzisław "Puchacz"
MARKIEWICZ Władysław "Żbik"
MARKOWSKI Jan "Rejtan"
MARTENKA Franciszek "Ordon"
MARZYSZ Ryszard
MASTALERZ Zygmunt "Malarz"
MASTERNAK Czesław
MASTERNAK Stefan "Żubr"
MASTERNAK Wacław "Wilk"
MATEREK Aleksander "Brzózka"
MATEREK Stanisław
MATRAS Jerzy "Szatan"
MATRAS Wacław
MATRASZEK Julian "Zagłoba"
MATRASZEK Zenon "Werbel", "Witos"
MATWIJEWICZ Wilhelm "Hiszpan"
MATYSIAK Stefan
MATYSIAK Wacław "Ziuk"
MATYSIAK Zygmunt "Krewny"
MATYSIAK Zygmunt "Sęp", "Kordian"
MATYSKA Czesław "Śmigły"
MATYSKA Wacław "Kozioł"
MAZIK Józef "Motot (Motor?)"
MAZUR Czesław "Cięty"
MAZUR Jan "Wilk"
MAZUR Marian
MAZUREK Czesław
MAZUREK Feliks "Furmański"
MAZUREK Jan "Sokół"
MAZUREK Jerzy "Saturn"
MAZUREK Wacław
MAZURKIEWICZ Henryk
MĄCZKA Aleksander
MĄCZKA Jan "Twardy"
MĄCZKA Stanisław
MĄCZKA Stefan "Mały"
MĄCZYŃSKA Zofia "Zosia"
MĄCZYŃSKI Jan "Szczygieł"
MĘDREK Czesław "Niedźwiedź", "Gruby"
MICH Antoni
MICH Czesław "Szczerba"
MICH Stanisław "Orka"
MICH Wacław "Polny", "Wodny", "Pal"
MICHALAK Jan "Toporek", "Janosik"
MICHALAK Jerzy "Świda"
MICHALSKA, zd. Borzęcka Halina
MICHAŁEK Stanisław "Sęk"
MIERZWIŃSKI Jan Piotr "Wierny"
MIĘSIAK Aleksander "Sokół"
MIKULSKI Mieczysław "Lew"
MIKULSKI Stanisław
MIKUS Bolesław "Żbik"
MIKUSEK Mieczysław
MIKUSEK Stefan "Góral", "Wicher"
MIKUSEK Wacław
MILLER (MOELLER) Jakub "Ruletka"
MIŁOSZ Jan "Dolina"
MIROŃSKI Jan "Barłoga"
MIROŃSKI Zygmunt
MISIAK Tadeusz
MISIUREK Aleksander "Harcerz"
MISIUREK Karol "Mucha"
MISIUREK Roman "Hultaj"
MISIUREK Stefan
MISIUREK Wacław "Hrabia", "Błysk"
MISZCZAK Henryk "Szum"
MISZKURKA Franciszek "Nadzieja"
MISZTAL Bronisław
MIŚ Andrzej "Niedźwiedź", "Zew"
MIZIAREK Józef
MODLIŃSKI Wacław "Czechły"
MOKRZYSZ Bolesław
MORYC Henryk "Fircyk"
MOSKAL Jan
MOSKAL Wacław "Skrzetuski", "Zagłoba"?
MOSKALIK Bartłomiej "Bartek"
MOSZCZAŃSKI
MROCZEK Kazimierz "Gawron"
MROCZKOWSKI
MRÓZ Ignacy Michał
MUCHA Edmun "Ikar"
MUCHA Jan "Osa"
MYSONA Edward
MYSONA Kazimierz "Jastrząb"

P

PACH Franciszek
PACIEJEWSKI Aleksander "Hrabia"
PACZEK Franciszek "Paw"
PANECKA Jadwiga
PANECKA-TARGOŃSKA Zofia "Marta", "Maria"
PANECKI Edward
PANECKI Władysław "Lech"
PANUS Lucyna "Wiosna"
PAPLIŃSKI Roman "Szary"
PAPLIŃSKI Stanisław "Pająk"
PAPLIŃSKI Tadeusz
PAPROTA Antoni "Haber"
PARWIN Roman "Rydwan"
PARZYSZEK Henryk "Prażmo"
PARZYSZEK Kazimierz
PASEK Józef "Czart", "Szatan"
PASEK-WITKOWSKA Halina "Halszka"
PASTUSZKO Zdzisław "Karaś"
PAŚNICZAK Grzegorz "Olek", "Jawor"
PAŚNIK Jerzy
PATAJ Lucjan "Sokół"
PATAJ Stefan "Chrobry"
PATRYCKI Stefan?
PATRYCKI Zygmunt "Zając"
PAWELEC Halina
PAWELEC Janina "Jasia"
PAWELEC Ryszard "Spłonka"
PAWELEC-PIOTROWSKA Janina
PAWLAK Jan
PAWLIK Jan
PAWLIK Stanisław
PAWLISZEWSKI Edmund "Mundek"
PAWLONKA Jan "Olcha"
PAWŁASZEK Franciszek
PAWŁOWSKI Eugeniusz "Pik"
PAWŁOWSKI Stanisław "Kolejarz"
PAZIEWSKI Eugeniusz "Suchy"
PAZIOWSKI Wacław
PERŁAKOWSKI-SUŁEK
PETRYK Przemysław "Mewka"
PIASECKI Czesław "Agawa", "Azja"
PIĄTEK Franciszek
PIĄTKIEWICZ Zygmunt "Świerszcz"
PIĄTKOWSKI Henryk "Kotlina"
PIĄTKOWSKI Lucjan
PIECYK Jan "Stokrotka", "Niezapominajka"
PIECYK Jan Longin "Karaś"
PIECYK Julian
PIECYK Marian "Skała"
PIECZYKOLAN Karol "Sławo"
PIEKARCZYK Bogdan "Sosna", "Sowa"
PIEKARSKI "Zośka"
PIEKUT Ryszard "Szczupły"
PIELACHA Jan "Świerk"
PIELAK Henryk "Pietruszka"
PIEŃKOSZ Bolesław "Karny"
PIEŃKOSZ Tadeusz "Lolek", "Kruk"
PIEŃKOWSKI Stefan
PIESIEWICZ Jan "Czarny", "Stary"
PIETRAS Jan
PIETRAS Marian "Zimny"
PIETRAS Mieczysław
PIETRAS Stanisław
PIETRAS Wacław "Krawski"
PIETRAS Wacław "Zając"
PIETRZAK Józef
PIETRZAK Józef "Dąb"
PIETRZAK Tadeusz "Skowronek"
PIETRZYKOWSKI Ryszard
PIĘTKA Bolesław "Błyskawica"
PIĘTKA Czesław "Młynarz"
PIŁAT Henryk
PIŁAT Jan "Ostry"
PIŁAT Jan "Piłat"
PIŁAT Tadeusz "Przychylny"
PIOTROWSKI Stanisław "Wąż"
PISKAŁA Kazimierz "Kotek"
PISKAŁA Władysław
PISKOREK Marian "Śmigły"
PISKORSKI Bronisław "Stalszer"
PISKORSKI Ryszard
PIWOŃSKI Tadeusz "Blizna"
PIWOWAREK Adam "Borsuk"
PIŻEWICZ Bohdan "Dyzio"
PIŻEWICZ Zbigniew
PŁACZKOWSKI Krzysztof
PŁASKOT (PLESKOT?, PLASKOT?) Bolesław
PŁOWAŚ Jan
PŁOWAŚ Karolina
PŁOWAŚ Stanisław
PODKOŚCIELNY Andrzej "Bem", "Maj", "Kruk"
POKRAKA Zdzisław "Bezimienny", "Kruk"
POLAK Henryk "Wrzos"
POLAK Jan "Orzeł"
POLAK Mieczysław "Dąb", "Leonidas"
POLAK Tadeusz
POLAKOWSKI Wiesław "Pomian"
POLESIŃSKI Mieczysław
POLESIŃSKI Tadeusz "Błan"
POLIKOWSKI Władysław "Trop"
POPIOŁEK Bronisław "Beza"
POPIOŁEK Mieczysław "Milczek"
POPIOŁEK Stanisław "Gaduła"
POPŁAWSKI Eugeniusz "Okoń"
POPŁAWSKI Józef "Sokół II"
POPŁAWSKI Zygmunt "Znicz"
POSŁUSZNY Ludwik "Dąb", "Piorun"
POTOCKI Janusz "Zawisza"
POTUCHA, zd. Białatówna Genowefa
PROCZEK Stefan
PRZĄDKA Jan "Poświata"
PRZYBYCIEŃ Bronisław "Zwinny"
PRZYBYCIEŃ Maria
PRZYBYLSKI (vel Potocki) "Grzmot"
PRZYBYSZ Edward "Nowina"
PRZYBYSZ Feliks "Hipek"
PRZYBYSZ Helena
PRZYBYSZ Jan "Jagoda"
PRZYBYSZ Janina zd. RUTKOWSKA "Basia"
PRZYBYSZ Julian "Wichura"
PRZYKUCKI Stanisław "Polański"
PTASZEK Bolesław "Kawka"
PUDŁO Józef "Poręba"
PUDŁO Wacław
PUDŁO-SAŁEK zd. Dobosz Regina
PUNIKOWSKI Jerzy "Sęp"
PURWIN Roman "Rydwan"
PUZON Wiktor
PUZRYŃSKI (PERZYŃSKI) Stanisław
PYDA Jan
PYRA Eugeniusz "Sęp"
PYRA Jan
PYŚNIAK? Jan
PYŚNIAK? Władysław "Płatek"
PYT Piotr "Kwiatek"

S

SADOCHA Tadeusz "Ucho"
SADOWSKI Władysław "Burek"
SADOWSKI (SADKOWSKI?) Bolesław "Motorek", "Nagan"
SADURA Julian "Wierzba"
SADURSKI Antoni "Sęk"
SADZIKOWSKI Henryk
SAJNOGA Michał
SALAMON Włodzimierz "Wrzos"
SAŁACKI Jerzy "Kruk"
SAŁACKI Tadeusz "Tokarz"
SAŁEK Regina "Samarytanka"
SAŁKIEWICZ (SZAŁKIEWICZ?) Zdzisław "Lotnik"
SAMOREK Stanisław "Kłosek"
SAMOREK Zygmunt
SANECKI Ryszard
SARAMONOWICZ Bogdan "Han"
SARAN Tadeusz "Smukły"
SAWCZUK Stanisław "Grom"
SEKITA Antoni "Sęp"
SEKITA Czesław "Smoking"
SEKITA Jerzy "Bohun"
SEKUŁA Jan "Józef"
SELEDYN Wacław "Jastrząb"
SERAFIN Waldemar "Smutny"
SERŻYSKO Karol "Huragan", "Osa"
SIEDLEC Witold "Marnotrawny"
SIEDLECKI Władysław
SIELETYCKI Jan "Wiewiórka"
SIEŃKO Zdzisław
SIEPKOWSKI Tadeusz "Szczyt"
SIEPKOWSKI Zygmunt
SIERADZIŃSKI Stanisław "Chmura"
SIERAŃSKI Roman "Młody"
SIKORA Marian "Przepiórka"
SIKORA Władysław "Karaś"
SITARSKI Bolesław
SITEK Bolesław "Soplica"
SIWIEC Gabriel
SKALSKI Edward
SKALSKI Józef
SKALSKI Witold
SKIBA Aleksander
SKIBA Wacław
SKIBA Wiesław "Sen"
SKOLIMOWSKI Jerzy "Grot"
SKOREK Stanisław
SKORUPKA Tadeusz "Taran"
SKULIMOWSKI (SKOLIMOWSKI?) Jerzy "Kulawy"
SKWAREK Jan
SKWAREK Tadeusz "Skwarek", "Tygrys"
SŁAWIŃSKI Henryk "Sempo"
SMAGA Tadeusz "CHMURA"
SMOLAK Jan "Sosna"
SMUTEK Feliks (Franciszek?) "Murat"
SOBCZAK Jan
SOBCZAK Lucjan "Chory"
SOBCZAK Ludwik "Czarny"
SOBICKI (SAWICKI?) Zbigniew
SOBICKI (SAWICKI?) Zdzisław
SOBIECH Wacław
SOBIECKI (SOBIESKI?) Jan "Romuald", "Skazaniec"
SOBOLEWSKI Bolesław "Hart"
SOCHA Czesław "Zryw"
SOCHA Jan "Skała"
SOCHA Stefan
SOCHAL Stanisław
SOCHALSKI Stanisław "Duch"
SOĆKO Kazimierz "Biskup"
SOĆKO Mieczysław "Żaba"
SOKAL Leon
SOŁTYS Stefan
SOŚNIAK Marian "Żaba"
SPYTEK Stanisław
STACHNIO Czesław
STACHNIO Stefan "Dębek"
STACHYRA Mikołaj "Dąb"
STALĘGA Henryk
STALĘGA Mieczysław "Lotnik"
STANDO Jerzy "Jelonek"
STANISZEWSKI Józef "Wigant"
STANKIEWICZ Józef "Skorupka"
STANKIEWICZ Tadeusz "Pestka"
STASIAK Czesław "Sokół"
STASIAK Kazimierz
STASIAK Tadeusz
STASIAK Tadeusz "Pomaraniec"
STECZESNY? Mieczysław
STEFANEK Wacław
STEFANIAK Jan
STEFANIAK Józef "Waleczny"
STEFANIAK Marian
STĘPIEŃ Czesław
STĘPIEŃ Wacław "Lotnik"
STĘPNIAK Andrzej (Henryk?) "Odbitek", "Grab"
STOJAK Stanisław "Jawor"
STOLARZ Bolesław "Młot"
STOŁECKI Romuald "Lama"
STONIO Józef "Bąk"
STOŃ Władysław "Chmura"
STRAWA Eugeniusz
STRĄK Władysław "Ramzes", "Roman"
STRELUS Stanisław "Znicz"
STUDKA Stanisław "Słowik"
STUDZIŃSKI Henryk "Kinol"
STYLIŃSKI Lucjan
STYŚ Kazimierz "Dzik"
STYŚ Tadeusz "Młody"
SULEJ Jan "Bystry"
SULEJ Leon "Kalina", "Wyrwa"?
SULEJ Paweł "Prawy"
SULEJCZAK Józef "Ochotnik"
SUŁEK Tadeusz "Ryś"
SUŁEK Władysław
SURMACZ Stanisław "Wrona"
SURMACZ Władysław "Smok"
SUSKA HENRYK "Karol", "Suchy"
SUSKI Józef
SYCHA Stanisław "Długi"
SYGNOWSKI (SIGNOWSKI?) Józef
SYKUT Stefan
SYPNIEWSKI Jerzy "Odrowąż", "Granit"
SZADKOWSKI Bolesław "Nagus"
SZAFRAN Stanisław "Roch"
SZAFRAN Tadeusz "Lech"
SZALEJ Edward "Dziadek", "Niedźwiadek"
SZAŁAJKO Jerzy
SZAŁAJKO Stanisław "Dzingis"
SZANC Edward "As"
SZANC Edward "As"
SZCZEPAŃSKA Bogumiła "Bogusia"
SZCZEPAŃSKA Maria
SZCZEPAŃSKI Eugeniusz "Dżon"
SZCZEPAŃSKI Józef "Lolek"
SZCZEPAŃSKI Kazimierz "Korczak"
SZCZEPAŃSKI Stefan "Grom"
SZCZEPAŃSKI Wacław
SZCZĘCHUŁA Eugeniusz "Blada Twarz"
SZCZĘCHUŁA Tadeusz
SZCZĘSNY Kazimierz
SZCZĘSNY Zdzisław "Stracony"
SZCZĘŚNIAK Henryk
SZCZYGIEŁ Edward "Szczepan", "As"
SZCZYGIEŁ Jan "Szczepanek"
SZEWCZYK Aleksander "Mira"
SZEWCZYK Edward "Kotek"
SZEWCZYK Stefan "Strzała"
SZEWCZYK Tadeusz
SZKODA Tadeusz "Sarna"
SZKUTNIK Władysław "Siejba"
SZLACHETKA Czesław
SZLACHETKA Józef "Wiśnia"
SZLENDAK Bolesław "Piastun"
SZLENDAK Czesław "Orkan", "Maks"
SZLENDAK Henryk "Gałąź"
SZLENDAK Jan "Zagłoba"
SZLENDAK Kazimierz "Lucjan"
SZLENDAK Leokadia "Maksowa"
SZLENDAK Tadeusz "Lipa"
SZLENDAK Zygmunt "Brzoza"
SZLĘDAK Aleksander
SZLĘDAK (SZLENDAK) Stanisław
SZPONAR Bolesław
SZPONDER Czesław "Klomb"
SZPONDER Piotr "Kwiatek"
SZPONDER Władysław "Wariat"
SZTOBRYN Ryszard "Rydek"
SZUBARTOWSKA-LIGĘZA Janina Anna "Magda", "Marta"
SZWAJGERT Roman "Morwa"
SZWARNOWSKI Tadeusz
SZYCHOWSKI Zdzisław "MARYNARZ"
SZYDŁOWSKI Zdzisław "Mściciel"
SZYJKA Antoni "Leśny"
SZYJKA Józef "Gaj"
SZYMAJDA Józef
SZYMANEK Jan
SZYMANEK Józef "Gryf"
SZYMANEK Stefan
SZYMANEK Wiktor
SZYMANOWSKI Witold
SZYMAŃSKI Jerzy "Góral"
SZYMAŃSKI Mieczysław
SZYMAŃSKI Witold
SZYMCZYK Mieczysław "Grom"
SZYMONIK Franciszek "Kret"
SZYMONIK Jan
SZYMONIK Roman Stanisław "Bystry"

W

WAJS Witold "Orzeł"
WALASZCZYK Henryk "Klin"
WALASZCZYK Jerzy "Gryf"
WALASZEK Henryk "Zając"
WALCZYK Jan
WALCZYK Władysław
WALENCIAK Stanisław
WALENCIAK (WALENCIK?) Alicja
WALENCIAK (WALENCIK?) Jan "Kuba"
WALENCIAK (WALENCIK?) Tadeusz
WALICKI Władysław
WALKIEWICZ Józef "Pocisk"
WALO Leon "Lis"
WALUSIŃSKA Jadwiga "Juta"
WALUSIŃSKI Agenor "Kieł", "Maj", "Willy", "Zawadzki"
WAŁASZKIEWICZ Stanisław
WARDA Henryk "Grabula"
WARDA Mieczysław "Dorż"
WARDA Stanisław "Grabula", "Zezowaty", "Łysy"
WARDA Zbigniew
WARDAK Jan "Złośnik"
WARDAK Marian "Słowik"
WARDAL Władysław "Wisła"
WARGOCKI Zdzisław
WAROWNA Henryka zd. ŁAGOWSKA "Kruszewska"
WAROWNY Henryk
WAROWNY Jan "Wrona"
WAROWNY Józef "Cichy"
WAROWNY Stanisław "Mściciel"
WAROWNY Wacław "Wacek"
WAROWNY Władysław "Dąb"
WASIAK Tadeusz "Mucha"
WAŚ Edward "Wróbel"
WAŚ Leokadia
WATRAS Mieczysław "Karzeł"
WATRAS Wacław "Tarzan"
WAWER Antoni
WAWER Bernard "Pękalski"
WAWER Jan "Lis"
WAWER Józef "Jastrząb"
WAWER Stanisław "Kropka"
WAWER Tadeusz "Nowina", "Sowa"?
WĄSIK Bolesław
WĄSIK Stefan
WESOŁOWSKI Czesław "Szturm"
WESOŁOWSKI Konstanty
WĘGIEŁEK Felicja "Wicher"
WĘGLEWSKI Stanisław "Lechit"
WĘGLIŃSKI Zdzisław
WĘGRZYN Czesław "Kot"
WĘGRZYN Lucjan "Kruk"
WĘGRZYN Stanisław "Aniołek"
WĘGRZYNEK Eugeniusz "Chłopak"
WĘGRZYNEK Władysław
WIĄDROWSKI Jan
WICHA Alojzy Marian "Puchacz"
WIECZOREK Władysław "Wicher"
WIECZOREK Władysław "Wir"
WIELGOSZ Henryk "Świerk"
WIELOMSKI Jan "Lampart"
WIERZBICKA Jadwiga
WIERZBICKI Tadeusz
WIJAKOWSKI Julian
WIJASZKA Mieczysław "Spokojny"
WILCZEK (MILCZEK?) Czesław
WILCZYŃSKA Halina "Czarna"
WILCZYŃSKI Zygmunt "Żuk"
WINNICKI Tadeusz "Narcyz"
WIŚNIEWSKI Wacław
WIŚNIOCH Stanisław
WIŚNIOCH Tadeusz "Samolot"
WITAK Stanisław
WITEK Józef "Grzyb"
WITEK Zygmunt
WITKOWSKA Antonina
WŁODA Maria
WŁODARCZYK Janina "Mała", "Dziunia"?
WŁODARCZYK Mieczysław "Okoń"
WŁODARCZYK Ryszard "War"
WNUCZYŃSKI Władysław
WOJCIECHOWSKI Stanisław "Słaby"
WOJCZAL Mieczysław "Pirat"
WOJDAT Edward "Dziki"
WOJDAT Eugeniusz "Sprytny"
WOJDAT Tadeusz "Roman"
WOJEWODA Wacław "Brzoza"
WOJEWÓDKA Marian "Wróbel"
WOJNICKI (WUJNICKI?) Witold "Zyk"
WOJTAŚ Genowefa zd. PRZYBYSZ "Witka"
WOJTAŚ Kazimierz "Grom"
WOJTAŚ Stanisław "Kieliszek"
WOJTAŚ Stanisław "Rogala"
WOJTYŚ Władysław "Pedro"
WOLIŃSKI Tadeusz "Jeleń"
WOŁANGIEWICZ Stanisław "Kość"
WORDA Eugeniusz
WOROBIEJ Andrzej "Płomień"
WOŚ Józef
WÓJCICKI Aleksander "Kolec"
WÓJCIK Bolesław "Wojna"
WÓJCIK Czesław
WÓJCIK Edward "Myśliwiec"
WÓJCIK Jan
WÓJCIK Konstanty "Chińczyk", "Czarnecki"?
WÓJCIK Mieczysław "Roland"
WÓJCIK Stanisław "Klon"
WÓJCIK Władysław "Gil"
WROŃSKI Adam "Dróżnik", "Zygiert"
WROTNA (WROTNIAK?) Leokadia "Loania"
WROTNIAK Bronisław
WROTNIAK Mieczysław
WRZAL Marian
WYCZÓŁEK Antoni
WYKA Bronisław
WYKA Wacław
WYROŚLAK Józef
WYRZYKOWSKI Stanisław "Mściciel"
WYSKWAR Stefan
WYSZKOWSKA Krystyna